Categorieën: Nieuws

VVD vragen over kapot gevaren brug

Ook de VVD fractie in de Provinciale Staten heeft vragen gesteld over de vorige week donderdag totaal stuk gevaren brug over de Eems bij het Duitse Weener.

De bouw van een nieuwe brug gaat vijf jaar duren en dat vindt de VVD fractie veel te lang duren.

De VVD vraagt zich af of de Provincie financieel moet bijspringen en wil ook weten of Duitsland wel belang heeft bij het snel aanleggen van de brug.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Andor Heij

Bekijk reacties

  • Zo snel mogelijk een nieuwe brug, die niet meer weggetakeld hoeft te worden bij ieder schip van Meyer! Tweesporig en geschikt voor bovenleiding. Dat hoeft echt geen 5 jaar te duren. Als de brug tussen b.v. Bremen en Hamburg had gelegen, had het ook geen 5 jaar geduurd.

  • Inwoners van Weener moeten nu wel 20km omrijden(fiets) om over de Ems te kunnen komen. Als de nieuwe brug nu tevens een nieuwe en snelle wegverbinding met de overkant oplevert, valt er misschien eerder een oplossing voor dit spoorbrugprobleem te verwachten.

Recente berichten

Lintjesregen op Stadhuis zorgt voor twaalf onderscheidingen

Burgemeester Mirjam van 't Veld reikt deze vrijdag elf koninklijke onderscheidingen uit en belt één…

2 minuten geleden

Influencer Sam Kroon is zoveel meer dan ‘Hey Marco, prima! | Eem de Stad in

In deze aflevering van Eem de stad in met Jetze en Annelies is influencer Sam…

20 minuten geleden

Jenningh de Boo verlengt contract bij Team Reggeborgh tot 2028

Schaatser Jenning de Boo blijft twee jaar langer schaatsen voor Team Reggeborgh. De 21-jarige Stadjer…

41 minuten geleden

Groninger artiest Redson live te bewonderen op Kingsland

De Groningse artiest Redson is geboekt op Kingsland! Hij is zaterdagmiddag om 14:20 te bewonderen…

1 uur geleden

Te veel PFAS in bodem en water bij vliegveld Eelde: ‘Drinkwater voor Groningen is veilig’

Bij het vliegveld in Eelde zijn te hoge concentraties PFAS gevonden in de bodem en…

1 uur geleden

Blauwe Brug bij Hoofdstation in mei gesloopt, tijdelijke trap zuidzijde wordt volgende week al weggehaald

De Blauwe Brug bij station Groningen wordt vanaf eind mei gesloopt. De brug moet plaatsmaken…

2 uur geleden