Categorieën: Nieuws

Ontslagvergoeding Hefpunt hoog maar volgens regels

De ontslagvergoeding die Hefpunt aan, de niet functionerende directeur, Alfred Huitema betaalde is uitgekeerd volgens de regels, schrijft minister Plasterk aan de Tweede Kamer.

Hefpunt, het belastingkantoor van de drie Noordelijke Waterschappen, betaalt aan Huitema  over een periode van een aantal jaren een bedrag van in totaal 905.000 euro en een vergoeding van 75.000 euro vanwege zijn vertrek. Als Huitema een baan krijgt stopt de regeling. Hefpunt wilde van Huitema af omdat hij niet functioneerde. De regeling zal Huitema niet stimuleren om een andere baan te zoeken en is hoog volgens Plasterk. Hij wil dat topfunctionarissen weer snel op zoek gaan naar een nieuw baan.

De regeling baarde veel opzien. Het bestuur kwam pas na verkozen te zijn achter de afspraken met Alfred Huitema.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Ecco van Oosterhout

Bekijk reacties

  • de regeling baarde geen opzien en het bestuur was blij te kunnen zeggen dat ze te laat achter de afspraken kwamen.
    oftewel hoe kun je zo optimaal mogelijk profiteren van officieel vastgestelde regels en hoe lang kan je daar mee doorgaan. zou geert wilders er iets aan doen of om het even wie?

Recente berichten

“Maandag veel bewolking, aan het eind van de week toenemende kans op regen”

De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…

4 uur geleden

Vernielingen gepleegd op Dirt Park Groningen, getuigen gezocht

Op het Dirt Park Groningen in de wijk Beijum zijn zondag vernielingen gepleegd. De beheerder…

4 uur geleden

Wielinga voor Vakwerk sluit na bijna zeventig jaar de deuren: “Economisch kan het niet meer”

Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…

5 uur geleden

Gestrande trein zorgt voor vertraging op spoor bij Assen

Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…

7 uur geleden

Maria en Freerk met duofiets aangekomen in Lourdes

Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…

9 uur geleden

Monsterzege GRC; ook GVAV, Stadspark en Groninger Boys winnen

Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…

10 uur geleden