foto: Bob de Vries
De derde verdieping van de Universiteitsbibliotheek is heropend. Studenten hebben daar beschikking over zo’n 575 studieplekken, elk met hun eigen stroomvoorziening.
Verder zijn er diverse groepsruimtes met een groot beeldscherm, extra toiletten en een nieuwe koffiekamer. De bovenverdieping van de UB was eerder al aangepakt. Eind maart gaat ook de vernieuwde afdeling Bijzondere Collecties openen voor publiek. Daarmee is de totale renovatie van de UB halverwege.
Momenteel wordt de tweede verdieping gestript en gesloopt. De renovatie verloopt gefaseerd, zodat het gebouw open kan blijven voor bezoekers. Begin 2017 is de renovatie van de UB gereed.
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…
De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…
Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…
Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…
Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…
De politie heeft vrijdag aan het einde van de middag op de Grote Markt zeven…