Categorieën: 112

Getuigen mishandeling Sleedoornpad gezocht

De politie zoekt getuigen van een mishandeling op het Sleedoornpad. Daar werd een 25-jarige man zonder reden geschopt en geslagen door drie jongens.

Op woensdag 10 februari liep het slachtoffer met een vriend over het pad. Daar liepen ook drie jongemannen. Een van hen sloeg een ei op het hoofd van het slachtoffer kapot, terwijl een ander dit filmde met een rode compactcamera. De 25-jarige en zijn vriend renden achter het drietal aan om verhaal te halen. Hij werd nabij de Studentenlaan in zijn maag getrapt en in het gezicht geslagen.

Het signalement van de drie jongens luidt: 15 tot 17 jaar oud, dun postuur, getinte huidskleur en grijze gewatteerde jassen. De jongeman met de camera had een donzig snorretje. De politie vraagt mensen die iets van het incident hebben gezien, of een filmpje hiervan op social media ziet, contact op te nemen.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • Nou, dan zal ik maar beginnen met sparen,
    misschien heb ik over een half jaar genoeg
    geld om de politie te bellen.
    Inclusief aansluitkosten van kpn.
    Alles bij elkaar c.a. 160 euro....

Recente berichten

Hanze-studenten willen tram naar Zernike liever vandaag dan morgen: ‘Bus zit aan limiet, tijd voor structurele oplossing’

Het openbaar vervoer in de gemeente Groningen moet de komende jaren flink worden uitgebreid. Daarmee…

24 minuten geleden

FC Groningen waarschijnlijk zonder Bacuna tegen NAC

FC Groningen kan zaterdag in Breda tegen NAC waarschijnlijk niet beschikken over Leandro Bacuna. Bacuna…

31 minuten geleden

Waterschap Hunze en Aa’s verhogen winterpeilen vroeger dan normaal.

De geringe regenval in de afgelopen weken laat de winterpeilen eerder verhogen dan normaal, dat…

40 minuten geleden

Burgemeester feliciteert mevrouw Vos uit Stad met honderdste verjaardag

Mevrouw Vos uit Groningen vierde donderdag haar 100e verjaardag. Zoals gebruikelijk kreeg de kersverse eeuweling…

1 uur geleden

Raadsfracties willen geld stedenbanden uitgeven aan ‘internationale solidariteit’, allereest aan hulp in Gaza

Het geld wat niet meer door de gemeente wordt uitgegeven aan stedenbanden moet anders worden…

2 uur geleden

Groninger (23) verdachte van witwassen cryptogeld blijft vast

Een 23-jarige man uit Groningen die eind december werd aangehouden op verdenking van het witwassen…

3 uur geleden