foto: André Huitenga
MBO-studenten kunnen vanaf volgend jaar kiezen uit 400 nieuwe vakken zoals ‘aardbevingsbestendig bouwen’ of ‘duurzaam stukadoren’.
Ook het Alfa-college biedt binnenkort die nieuwe keuzevakken aan. De middelbare beroepsschool wil de opleidingen meer afstemmen op de werkgeversvraag uit de regio.
De inschrijvingen zullen pas volgend schooljaar starten. Het Alfa-college verwacht veel interesse voor de nieuwe keuzevakken.
Opleidingsmanager Henk Huberts vermoedt dat er vooral een grote belangstelling zal zijn voor het vak ‘bevingsbestendig bouwen’.
De Rijksuniversiteit Groningen is vijf plekken gestegen op de World’s Most International Universities 2025 ranglijst.…
Groningen is begonnen aan een wisselvallige en zachte week. Volgens OOG-weerman komen regen, opklaringen en…
Dr. S. van Mesdag wordt de eerste rookvrije tbs-kliniek in Nederland. Ondanks beklag van patiënten…
De politie heeft maandagavond een naakte man gearresteerd in een woning aan de Meeuwerderweg. De…
Maandagmiddag rond 17.00 uur is een file ontstaan op de A7. Ter hoogte van afrit…
De doorfietsroute tussen Groningen en Winsum is maandagmiddag open gegaan. Het fietspad loopt vanaf de…
Bekijk reacties
en dan maar hopen dat het hier nog lang mag blijven beven, of is het voor de buitenlandse markt?