Foto: flickr.com/photos/-jvl-/
Het doveninternaat Kentalis Guyot in Haren blijft bestaan. De complete Tweede Kamer sprak zich donderdag in een motie uit voor behoud van het internaat.
Er verblijven 35 leerlingen omdat ze te ver van school wonen om elke dag op en neer te reizen. Staatssecretaris Dekker van Onderwijs wilde het internaat sluiten omdat het niet onder onderwijs valt maar onder huisvesting. De kosten van het internaat bedragen ongeveer 1 miljoen euro per jaar.
Dekker vond dat de leerlingen naar een gewone school moesten, waarbij ze geholpen zouden worden door een tolk. Dankzij een handtekeningenactie en de ingediende motie mag het internaat open blijven. Personeel en leerlingen van Guyot zijn erg blij met het besluit.
We moeten er voor zorgen dat mensen niet oorlogsmoe worden. Zo formuleert Heiko Ates van…
Dat je tijdens je vakantie ineens in het middelpunt van de belangstelling bevindt: het overkwam…
De gemeente Groningen is geïnteresseerd om deel te nemen aan proef met bidirectioneel laden. Dit…
Onder begeleiding van een gids van Het Groninger Landschap kunnen liefhebbers van weidevogels zondag een…
De zon krijgt de komende dagen veel ruimte. Ook de temperatuur zit in de lift…
Groningen viert zaterdag de verjaardag van koning Willem-Alexander. Op verschillende plekken in de gemeente vinden…
Bekijk reacties
het lijkt er op dat dekker op een zijspoor is beland. hij mag de rit van ergens naar nergens nog uitzitten.