Categorieën: Nieuws

Open huis afdeling hoogbegaafden GSV

De afdeling voor hoogbegaafde leerlingen van de Groningse Schoolvereniging houdt dinsdag open huis. Daarbij wordt de nieuwe naam voor deze speciale afdeling onthuld.

Om de financiering van de afdeling rond te krijgen, worden drie bijzondere items geveild. Het gaat om het schaatspak waarin Sven Kramer vorig jaar wereldkampioen werd en twee schilderijen van Lyubov Vasil.

Het aantal hoogbegaafde leerlingen op de GSV groeit nog dit jaar tot 110. Deze kinderen leren sneller en zijn nieuwsgieriger dan andere leerlingen. Het hoogbegaafdheidsonderwijs speelt hierop in.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Gert van Akkeren

Recente berichten

50.000ste bezoeker voor Van Gogh-tentoonstelling in Groninger Museum

Het Groninger Museum heeft deze dinsdag de 50.000ste bezoeker van de tentoonstelling Hoe Van Gogh…

11 minuten geleden

Winkeliers en bewoners willen af van bezorgzaken Nieuwe Ebbingestraat

Racende scooters, donkere ruiten en weinig aantrekkelijke winkels. Dat is het beeld dat je ziet…

15 minuten geleden

Stadspartij raakt plekje kwijt in gemeenteraad: René Staijen neemt zetel Mariska Sloot over als éénmansfractie

De Stadspartij 100% voor Groningen heeft vanaf komende woensdag geen vier, maar drie zetels in…

51 minuten geleden

Partij voor het Noorden wil alsnog trappen tussen fietspad en fietsbrug over spoor bij De Hoogte

Als het aan de Partij voor het Noorden ligt, worden alsnog trappen voor voetgangers aangelegd…

2 uur geleden

Opgefleurde bestralingsmaskers voor de jonge patiënten in het UMCG

De bestralingsmaskers voor kinderen in het UMCG worden opgefleurd om angst en spanning te verminderen. …

3 uur geleden

CDA en VVD zien scooterverbod en fietsroutes nog geen vruchten afwerpen op Grote Markt: ‘Ouderen durven stad niet meer in’

Fatbikers en fietsers rijden, ondanks de verkeersmaatregelen die nu bijna twee maanden gelden op de…

3 uur geleden