Foto: Emma Westers
De gemeenteraad omarmt een plan van de SP om huisjesmelkers steviger aan te pakken.Er komt een meldpunt waar studenten die slachtoffer zijn van een slechte kamerverhuurder, hun beklag kunnen doen.
Als verhuurders vaak in de fout gaan, kan de gemeente een boete opleggen of de vergunning intrekken. Ook komt er een zwarte lijst voor huisjesmelkers.
Alle fracties waren het eens met de suggestie van de SP. Die vindt dat studenten te vaak slachtoffer zijn van verhuurders die teveel geld vragen voor kamers van slechte kwaliteit. Er is soms zelfs sprake van intimidatie.
De gemeente Groningen vraagt om herziening van het ontwerp luchthavenbesluit Eelde. Het springt daarmee op…
De nieuwe, kindvriendelijke knoopcelbatterij, bedacht en mede ontwikkeld door twee voormalige artsen uit het UMCG,…
Komende maandag, dinsdag en woensdagnacht zou een aantal bewoners van De Meeuwen en rond de…
De gemeente roept ontwikkelaars op om met plannen te komen voor de voormalige parkeergarage aan…
In 'Eem de stad in' is Rutger van der Weerd de gast aan tafel. Hij…
Een deel van de Boumaboulevard is van vrijdag (vanavond) 19:00 uur tot maandag 19:00 uur…