foto: sportphotoagency.com Doelman Sergio Padt (r) van FC Groningen voetbalde mee en scoorde zelfs.
FC Groningen heeft woensdagavond de laatste wedstrijd van het seizoen met 17-0 gewonnen. Tegenstander was amateurclub THOS uit Beerta, de eerste club van verdediger Hans Hateboer.
De ruststand was 9-0. Bryan Linssen en de van een langdurige blessure herstelde Mimoun Mahi scoorden beide driemaal. Hedwiges Maduro en Dino Islamovic troffen tweemaal het net.
Zelfs doelman Sergio Padt maakte een doelpunt, toen hij zomaar even in de spits opdook. De overige goals kwamen van Albert Rusnak, Juninho Bacuna, Danny Hoesen, Lorenzo Burnet, Jesper Drost en Hans Hateboer.
De selectie van FC Groningen gaat nu op vakantie. Voor diverse spelers was het de laatste wedstrijd voor FC Groningen, onder wie voor Michael de Leeuw, Rasmus Lindgren (beide geblesseerd) en Dino Islamovic.
Donar heeft zaterdagavond in een goed gevuld Martiniplaza verloren van Hubo Limburg United. De Belgen,…
In een woning aan de Moesstraat heeft zaterdagavond korte tijd brand gewoed. De bewoners zijn…
De derby en klassieker tussen Velocitas 1897 en Be Quick 1887 in de eerste klasse…
Het was een beroerde zaterdagmiddag voor PKC'83 en Oranje Nassau. PKC kwam niet verder dan…
FC Groningen heeft zaterdag in het Rat Verlegh Stadion in Breda met 1-1 gelijkgespeeld tegen…
De volleyballers van Donitas zijn dichtbij het kampioenschap in de Eerste divisie A. In de…