Foto Andor Heij: PKC'83 - FC 's-Gravenzande.
PKC’83 ging zaterdagmiddag in eigen huis hard onderuit tegen FC ‘s-Gravenzande. De ploeg uit Zuid Holland won het eerste duel om promotie naar de hoofdklasse met 5-0.
De gasten waren beter en via twee doelpunten van Yuri Westhoff was het bij de thee al 2-0. Westhoff, Kirill Slutskyy en Ruben de Groot voerden de score op naar 5-0. PKC kreeg geen enkele kans.
PKC speelt in deze poule nog tegen FC Breukelen en SVL, maar trainer Marc van Meel gelooft niet meer in promotie: “Deze poule winnen we niet, maar ik wil wel dat we onze huid nog zo duur mogelijk gaan verkopen.” Van Meel weet de grote nederlaag aan de vele blessures bij PKC en dat diverse spelers onder de maat acteerden.
Een terugkeer naar stralende, bijna zomerse weersomstandigheden met Pasen ligt niet in het verschiet. De…
De gemeenteraad vindt in meerderheid dat er een goed plan ligt voor het bereikbaar houden…
Het participatietraject rond het ontwikkelen van het terrein van de voormalige Hoefijzerfabriek tot een nieuwe…
Als het aan het gemeentebestuur ligt, krijgt de Parkweg over drie jaar een behoorlijk andere…
Het nieuwe Zuiderplantsoen in Groningen is bijna af. Rijkswaterstaat vloog een week geleden weer eens…
De Raad van State heeft de gemeenteraad van Groningen opgedragen om binnen zestien weken opnieuw…