Categorieën: Nieuws

Theater te Water speelt ‘Hooggeëerd Publiek’

Vrijdagavond is de première van ‘Hooggeëerd Publiek,’  het begin van de laatste zomertournee van Theater te Water. Het schip ligt aan het Hoge der A. Het is een verhaal over per schip rondreizende komedianten en kermisklanten.

Schepen waaruit draaimolens tevoorschijn kwamen of de kop van Jut en exotische dieren als een papegaai of een aapje. Aan de wal bouwden zij hun tenten op. En zo vormden zij de kermis van het dorp, een eeuwenoude traditie. Met de voorstelling ‘Hooggeëerd publiek’ sluit Theater te Water een trektocht van vijfendertig jaren door Noord Nederland af. Nog een keer naar de dorpen met de laatste zomervoorstelling.Over een groepje kermisklanten en het geploeter met hun schip. Over perikelen rondom de aap Jocco, die kunstjes kan. En over de concurrent ‘Beestenspul’ die een echte panter heeft. En natuurlijk over de liefde, en jaloezie….

Na de zomertournee de allerlaatste voorstelling van Theater te Water eind dit jaar in de schouwburg in Assen en Groningen.
Over het Sjakie Spierhuis een rusthuis voor Theater te Water artiesten. Het doek voor Theater te Water valt dan definitief op 4 december in de stadsschouwburg.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Ecco van Oosterhout

Recente berichten

‘Zondag kans op een bui, komende dagen wisselend bewolkt’

Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…

3 uur geleden

Gorecht en TKB sluiten aan; Helpman pakt dure punten; VVG grote verliezer in 3R;

In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…

3 uur geleden

Lycurgus wint ook uitwedstrijd tegen Tectum Achel

Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…

4 uur geleden

1H: Ruime zege Be Quick 1887, nederlaag Oranje Nassau

Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…

4 uur geleden

Koploper PKC’83 verspeelt drie punten in derby tegen Velocitas

Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…

5 uur geleden

Wereldrecord schaatsen verbroken op Kardinge: “Je rug is niet gemaakt om 24 uur krom te staan” (foto’s)

Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…

6 uur geleden