Categorieën: 112

Twee mannen op heterdaad betrapt in grote hennepkwekerij

De politie heeft vrijdagavond twee mannen op heterdaad kunnen aanhouden in een hennepkwekerij aan de Stavangerweg. Het duo is overgebracht naar het politiebureau.

Bij de politie kwam een tip binnen van een mogelijke hennepkwekerij in een loods. Agenten gingen op onderzoek uit, maar de deur die toegang verschafte tot de loods bleek geblokkeerd te zijn. De hulp van de Groninger brandweer werd ingeroepen, die met een kettingzaag een opening maakten.

Eenmaal in de loods werd niets verdachts ontdekt. Toch hadden de agenten een vreemd onderbuikgevoel. Ze besloten om ook een verdacht rooster te forceren. Hier werd ontdekt dat er een dubbele muur was, waar een hennepplantage achter zat. Bij het onderzoek dat volgde werden twee mannen aangetroffen die zich tussen de afvalresten hadden verstopt.

De plantage die uit ruim 1.500 planten bestaat zal ontmanteld worden.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

  • Ik blijf het herhalen, vrijgeven die rotzooi, ben je van alle ellende af. Met alles bedoel ik ook alles, heroine, coke, alles. Ben je van alle ellende af.

    • En dan de halve wereld aan de verdovende en geestverruimende middelen helpen zeker? Ik zeg juist het tegenovergestelde, aanpakken de hele handel, korte metten, oppakken en gelijk voor de rechter, niet opsluiten maar letterlijk naar een werkkamp brengen en daar keihard laten werken en vanzelfsprekend tot op het boot uitkleden. Het is toch van de zotte dat je op deze wijze anderen naar de kloten helpt en er financieel en materialistisch ook nog beter van mag worden? Ik zeg letterlijk mag, want wanneer men dit werkelijk zou willen, pak je de hele kweek en handel in hennepteelt op. Waarom men dit nalaat zou ik niet weten.

      • Omdat we geen brute dictatuur zijn waar moralistische gewetenloze rauwdauwers het voor het zeggen hebben.

  • Middenweg, zodra het legaal is word de markt overspoeld en kelderen de prijzen. Dus er valt dan niets meer te verdienen. Daarbij scheelt het een hoop criminaliteit, en wie drugs wil gebruiken doet het toch wel. Oplossing, legaliseren, vandaag nog.

Recente berichten

Maria en Freerk met duofiets aangekomen in LourdesMaria en Freerk met duofiets aangekomen in Lourdes

Maria en Freerk met duofiets aangekomen in Lourdes

Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…

4 minuten geleden
Monsterzege GRC; ook GVAV, Stadspark en Groninger Boys winnenMonsterzege GRC; ook GVAV, Stadspark en Groninger Boys winnen

Monsterzege GRC; ook GVAV, Stadspark en Groninger Boys winnen

Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…

40 minuten geleden
Veel interesse voor zonsverduistering: “Bekijken vanaf dak Forum en eetcafé Zondag”Veel interesse voor zonsverduistering: “Bekijken vanaf dak Forum en eetcafé Zondag”

Veel interesse voor zonsverduistering: “Bekijken vanaf dak Forum en eetcafé Zondag”

In Groningen is komend weekend een gedeeltelijke zonsverduistering te zien. Sterrenkundige Jeffrey Bout vertelt dat…

1 uur geleden

Donar loopt beker mis in zinderende wedstrijd

Het is Donar niet gelukt om voor de achtste keer de nationale basketbalbeker te winnen.…

1 uur geleden

Aegir Lentesprint trekt roeiers uit hele land naar Hoornsemeer: “Wind speelde ons op zaterdag parten” (foto’s)

Op het Hoornsemeer vindt dit weekend de Emotion Events Aegir Lentesprint plaats. Zo'n 1.700 roeiers…

2 uur geleden

Oppositie maakt zich zorgen over incident met vuurwapen in lijnbus: “Wat geef je prioriteit?”

De voltallige oppositie in de gemeenteraad spreekt zijn zorgen uit over een incident met een…

3 uur geleden