FC Groningen laat twee spelers op proef meedraaien met de eerste selectie. De centrale verdedigers Jos Hooiveld en Igor Bubnjic sluiten donderdag aan bij de groep van hoofdtrainer Ernest Faber.
De 33-jarige Hooiveld staat tot eind 2017 onder contract bij AIK Stockholm. Hij krijgt van die club de ruimte om zich in Groningen te presenteren. Hooiveld is geboren in het Drentse Zeijen en speelde onder meer bij SC Heerenveen, FC Zwolle, Celtic, Southampton en Norwich City. Als de FC hem wil overnemen, moet ze nog een akkoord bereiken met AIK Stockholm.
Dat geldt niet voor de 23-jarige Igor Bubnjic. FC Groningen heeft met de Kroaat en zijn werkgever Udinese Calcio al overeenstemming bereikt over een huurperiode van een jaar. De FC wil de overgang nog niet definitief bekrachtigen vanwege een kruisbandblessure, die hij vorig jaar opliep. Bubnjic is hiervan hersteld, maar FC Groningen wil overtuigd zijn van zijn fitheid voordat hij aan de eerste selectie wordt toegevoegd.
foto: alchetron.com
Een rookmelder heeft dinsdagavond erger voorkomen in de wijk Vinkhuizen. Aan de Goudlaan hoorden buurtbewoners…
De komende dagen gaan zonovergoten verlopen. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis wordt het op donderdag zelfs…
Het boek 'De 19 treinen naar Sobibór' van Elie Aron Cohen dat in 1979 werd…
Op het balkon van een woning aan de Wibenaheerd heeft dinsdagavond korte tijd brand gewoed.…
Politieagenten hebben dinsdagavond een nepvuurwapen in beslaggenomen in het gebied de Gele Loper. Dat meldt…
Politieke partijen in de Groningse gemeenteraad reageren verheugd op het nieuws dat er een landelijk…