Marjan Heidekamp wordt lid van de Provinciale Staten voor het CDA. Het CDA Groningen stelt haar voor als nieuw statenlid. Ze volgt Frans Keurentjes op, die na tien jaar vertrekt.
Heidekamp zit sinds 2010 namens het CDA in de gemeenteraad van Vlagtwedde. Daarnaast is ze concernmanager dienstverlening bij de werkorganisatie van de gemeenten Pekela en Veendam. In het verleden was Marjan Heidekamp al steunfractielid van de CDA-Statenfractie.
Tijdens de Statenvergadering van 6 juli wordt ze geïnstalleerd. In diezelfde vergadering neemt Frans Keurentjes afscheid. Hij wordt voorzitter van de raad van Commissarissen van zuivelconcern FrieslandCampina.
Op de Bornholmstraat heeft laat op vrijdagavond een aanrijding plaatsgevonden. Daardoor is één van de…
PKC'83/Team Amoeri blijft in de degradatiezorgen na het 2-2 gelijke spel vrijdagavond thuis tegen Fermonia…
Het weekend wordt één van de frissere in de afgelopen periode. Zaterdag kent nog opklaringen,…
Het zaterdagelftal van Be Quick 1887 heeft een opvallende versterking binnen gehaald: Oud prof Said…
De 44 studenten geneeskunde die tussen 2016 en 2018 werden aangenomen als beurspromovendi bij het…
Volt, GroenLinks en Partij voor de Dieren in de Provinciale Staten willen duidelijkheid rond de…