Foto: Erick Bakker
De 22e editie van Swinging Groningen is vrijdag avond van start gegaan. Op vijf verschillende podia treden bands op die allemaal iets hebben met jazz.
Het publiek kan genieten van soul, funk en groove ontstaan vanuit de jazz. Er staan podia op het Waagplein, het Broerplein, het Uurwerkersplein, het Zuiderdiep en bij de Ellebogen.
Officieel was de start van Swinging Groningen donderdag avond in twee cafés in de stad met internationale talenten wedstrijden.
Het thema van deze editie is “Let’s yezz up the city” en duurt tot zaterdag nacht.
Liefhebbers van weidevogels kunnen zondag volop genieten. Onder begeleiding van een gids van Het Groninger…
Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Bekijk reacties
Broerplein? Waar is die dan? Het heet daar nog steeds Broerstraat.
Alsjeblieft, hou straat namen van onze mooie stad in ere.
Niet echt een blijk van goede journalistiek.
Allemaal jazz??
Bedankt voor de waarschuwing, dan blijf ik daar weg!