Categorieën: Nieuws

‘Zoon Alex O. had vuurwapen op zak’

De jongeman die in de nacht van 3 juni werd aangehouden in een nachtwinkel aan de Nieuwe Ebbingestraat is de zoon van Alex O. Dat meldt RTV Noord.

Alex O. staat vrijdag voor de rechter op verdenking van het plaatsen van explosieven bij twee supermarkten van Jumbo in de stad. Zijn 16-jarige zoon werd aangehouden door een nachtportier omdat hij zich nerveus gedroeg. Hij bleek een vuurwapen en een bivakmuts bij zich te hebben, en wordt verdacht van een poging tot een overval.

De jongen werd vorig jaar oktober samen met zijn vader aangehouden omdat hij betrokken zou zijn bij de Jumbo-zaak, maar werd kort daarop vrijgelaten.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • Ook nog drieduizend euro schadevergoeding gekregen voor een "onterechte aanhouding" gekker moet het niet worden.

  • Zo iemand levert toch weer werkgelegenheid op. Het beste voor de economie is levenslang, uit voorzorg, vastzetten. Goed voor politie en justitie, cipiers, psychologen en reclassering.

    • Tja, dat is daar normaal want die zus heeft zelf jarenlang in de vrouwen gevangenis gezeten voor bankovervallen !!!

  • Geen goede opvoeding. De zus van O. Zei ik denk niet dat hij de bom heeft geplaatst als hij snel geld wilde maken kun je beter overval doen. Tja als je zo'n vader en tante hebt en zo opgroeit..... Maar goed de jongen blijft zelf verantwoordelijk en goed dat hij zenuwachtig was. Hopelijk leert hij hier van en stopt hij!

Recente berichten

Man weggelopen uit ziekenhuis: “Heeft mogelijk nog operatiejasje aan”

De politie is op zoek naar een man die zaterdag rond het middaguur weggelopen is…

57 minuten geleden

Wethouders brengen bezoek aan restauratie Euvelgunnerheem: “Komende week start bouw”

Wethouders Rik van Niejenhuis (PvdA) en Mirjam Wijnja (GroenLinks) hebben een bezoek gebracht aan de…

1 uur geleden

Voorjaarsmarkt Sint Annen trekt duizend bezoekers: “Springkussen was erg in trek”

De Voorjaarsmarkt bij de Belevingsboerderij de Zes Grazen bij Sint Annen is zaterdag een succes…

2 uur geleden

“Ambulance op de fiets? – Dat is eigenlijk wat we wel 100 keer op een avond horen” | Eem de Stad in

Wat hebben de paasdrukte in de stad en ambulancebroeders op de fiets met elkaar gemeen?…

3 uur geleden

Corporaties balen van huurbevriezing: “Vertraging nieuwbouw en verduurzaming”

Groningse woningcorporaties zijn niet blij met de plannen van het kabinet om de huren van…

3 uur geleden

Automobilist schept scooterrijder op Korreweg

Een scooterrijder is zaterdagmiddag gewond geraakt bij een verkeersongeluk op de Korreweg. Dat meldt nieuwsfotograaf…

4 uur geleden