Van het Stadspark tot het Noorderplantsoen; de hele stad zit vol met Pokémonjagers die met hun mobiel voor hun hoofd door de stad struinen en Pokémons proberen te vangen. Ze spelen Pokémon Go: dé nieuwe rage in Groningen
Pokémon go is een spel dat je download op je smartphone. Het spel is officieel nog niet uit in Nederland, maar de gekraakte versie wordt al volop gespeeld. Het doel van het spel is de buitenwereld in te gaan en dan Pokémons te vangen. Hoe meer Pokémons je vangt, hoe meer je kan inzetten in een gevecht tegen andere Pokémonspelers. Het spel is gebaseerd op het gameboyspel en de in de jaren 90 erg populaire televisieserie.
De Pokémonjagers zorgen echter voor veel overlast in het verkeer: omdat men niet alleen lopend, maar ook op de fiets of zelfs in de auto voortdurend op hun mobiel zitten. Hierdoor letten ze niet goed op het verkeer. Volgens Veilig Verkeer Nederland zullen er ook meer verkeersdoden gaan vallen.
De beste plekken om een Pokémon te vangen in Groningen zijn het Noorderplantsoen, het Stadspark, de Grote Markt en Zernike.
Zelf een Koploper of een SNG Sprinter besturen? Sinds deze week kan het in de…
Een groep kinderen uit Thesinge heeft een bezoek gebracht aan Herinneringscentrum Kamp Westerbork. Volgens Roelie…
Rijkswaterstaat wordt gevraagd om geluidsmetingen te doen bij De Frontier. Aanleiding is de overlast die…
Maria Romp en Freerk de Boer uit Haren zijn vanmiddag te zien in het televisieprogramma…
Automobilisten doen er volgens natuurbeheerders de komende dagen verstandig aan om extra alert te zijn…
Gorecht leed kostbaar puntverlies in de titelrace in 2I, Helpman wist een degradatiewedstrijd niet te…
Bekijk reacties
Stadspark
Pokémon Go
Gekraakt? Nee, de app is niet 'gekraakt'.
gebaseerd
jaren '90
zit
Schrijver van dit artikel is 8 jaar oud of had maar 2 minuten de tijd?
Beste Jan,
Ik zie geen fouten in stadspark, gebaseerd, en gekraakt. Gekraakt kan gebeuren bij een app die niet uit is, komt uit het Engelse cracked. Zit: pokemonjagers zitTEN volgens mij..
Enige fout die ik zie is '90 en ipv kleine letter g een grote...
Beste Freek, ik ben het met je eens. Die jan moet niet zo zeuren..