Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag in de Haddingestraat is de bestuurder van een scooter gewond geraakt. Hij is met een ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.
Het ongeluk gebeurde rond 17.30 uur ter hoogte van de kruising met de Pelsterdwarsstraat. Door nog onbekende oorzaak verloor de bestuurder de controle over het voertuig en ging onderuit.
Volgens omstanders liep hij hierbij een gebroken been op. Ambulancemedewerkers hebben eerste hulp verleend en hem daarna overgebracht naar het ziekenhuis.
OOG TV heeft zich bij het schrijven van dit artikel gebaseerd op de ooggetuigenverslagen van de correspondenten van de nieuwswebsite groningsnieuws.nl.
Basketballen, huiswerk maken en samen eten: dit allemaal gebeurt bij YETS Groningen, een speciaal programma…
Commissaris van de Koning René Paas is zwaar teleurgesteld in het besluit van het kabinet…
Vanaf 10 mei verandert de Stationsweg twee maanden lang (64 dagen) in een grote bushalte.…
Op 5 mei leveren studenten van het Noorderpoort een bijdrage aan het Bevrijdingsfestival in Groningen.…
FC Groningen heeft vanaf komend seizoen een nieuwe hoofdsponsor. Het gaat om de Groningse leasemaatschappij…
Het paasvuur in Onnen gaat komende Paaszondag door. Dat laat de organiserende stichting Dieverdoatsie aan…
Bekijk reacties
René Strobos zegt niets....
Die gele steenjes waren een goed idee...