Foto: sxc.hu/profile/raien
Bij het Kamerlingh Onnes aan de Eikenlaan wordt woensdag begonnen met het opknappen van het sportveld. De werkzaamheden moeten voor het komende schooljaar afgerond zijn.
Woensdag wordt begonnen met het verwijderden van de graslaag, waarna er een nieuw drainage-systeem wordt aangelegd. Dat nieuwe systeem is nodig omdat het water op de meest zuidelijke kant van het veld niet goed weg wil, waardoor het vochtig of zelfs moerassig is.
Na het aanbrengen van het drainage-systeem wordt er weer gras gezaaid, zodat eind-augustus, bij de start van het nieuwe schooljaar, het veld weer gebruikt kan gaan worden.
De Rijksuniversiteit Groningen heeft vorig jaar 13,6 miljoen euro bespaard. Dat is iets meer dan…
Kleinere biotechbedrijven die zelf niet de faciliteiten, kennis of middelen hebben voor de eerste fase…
Praten over het verlies van een dierbare kan sinds kort in Groningen in café Luhu.…
De zon krijgt de komende dagen alle ruimte. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis kan het op…
Een budget op maat zou een goede richting zijn voor de doorontwikkeling van het armoedebeleid…
De Quintuslaan in de Villabuurt is dinsdagavond deels afgesloten vanwege een gaslek dat zich onder…