foto: Bob de Vries
Tien medewerkers van de faculteit Rechtsgeleerdheid van de Rijksuniversiteit Groningen moesten maandag hun werkplek verlaten vanwege een vlooienplaag.
Het pand aan de Turftorenstraat wordt door de administratie van de faculteit gebruikt. De medewerkers konden thuis of in het Harmoniecomplex van de universiteit verder werken. De oorzaak van het probleem is onbekend maar het warme weer van de afgelopen dagen heeft volgens een woordvoerder van de universiteit mogelijk bijgedragen aan het ontstaan van de plaag.
Een bestrijdingsbedrijf heeft het pand maandagmiddag ontsmet en dinsdagmorgen konden de medewerkers weer op hun eigen werkplek aan de slag.
Door een beperking in de Wet goed verhuurderschap kan wethouder Rik van Niejenhuis (PvdA) van…
De Groningse kunstenaar Michiel Thijssing stuurde in juni 2005 een schilderij op reis. Dit bracht…
De gemeente wil zich actief gaan inzetten bij het ondersteunen van VvE's om verduurzamingsmaatregelen in…
FC Groningen heeft woensdagavond een oefenwedstrijd tegen Schalke 04 met 1-0 verloren. In het Parkstadion…
In een woning aan de Eikenlaan is woensdag een hennepkwekerij ontmanteld. (meer…)
Het nieuwe provinciebestuur van Groningen is woensdag officieel geïnstalleerd. De gedeputeerden van BBB, PvdA, VVD…