Foto: Erick Bakker
In de Diepenring van de stad is de Grote Waternavel aangetroffen. Deze waterplant en exoot zorgt binnen de kortste keren voor het dichtgroeien van kanalen, sloten en grachten.
“Zodra wij een melding krijgen dat de Grote Waternavel in de stad is gezien ondernemen we direct actie. We sturen dan de werkboot Rhodina en zorgen dat de de plant die veel overlast veroorzaakt wordt weggehaald”, zegt Henk van der Velde van Stadsbeheer.
Waarschijnlijk gaat de werkboot Rhodina vrijdag al aan de slag.
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…
De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…
Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…
Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…
Bekijk reacties
Ze mogen wel eens gaan kijken bij het nieuwe fietspad ( door) de Verbetering, daar zijn alle sloten (haast) dichtgegroeid !
haha, oud nieuws.
waternavel komt al 10 jaar voor in de stdadsgracht. vooral bij de zuiderhaven/sluisje badstraat.
en ga eens kijken tussen grunn en hoogkerk. het nieuwe fietspad in het verlengde van de peizerweg. daar zit het vol met waternavel. al jaren, maar dat is een waterschaps probleem.
p.s email adres niet gebruiken, doorgeven of comercieel benutten. het adres is van mij.