Categorieën: Nieuws

Rubberboten blokkade in Hoge en Lage der A

In de Diepenring met een rubberboot luisteren naar dj’s en dat allemaal aan het Hoge- en Lage der A. Dit kan komende zondag tijdens Floating Paradise.Floating Paradise werkt nauw samen met de Stichting Grachtenfestijn die dit jaar voor de vierde keer de Grachtenparade voor gemotoriseerde bootjes organiseert.

“Zodra de boten en bootjes van de Grachtenparade voorbij zijn wordt het stuk van de Diepenring tegenover de Turftorenstraat afgesloten en kunnen wij feesten”, zegt Matthijs Noordhoek van Floating Paradise.

“Vorig jaar was de gemeente bang dat er teveel mensen zouden komen. Er kwamen toen, ondanks het wat mindere weer, ruim 400 mensen. Nu mogen we 1000 mensen toelaten en gezien de weersverwachting denk ik dat het erg druk wordt”, vervolgt Matthijs.

 

 

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Erick Bakker

Recente berichten

“Maandag zonnige perioden, woensdag mogelijk 22 graden”

De zon laat zich de komende dagen vaak zien. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis zit de…

59 minuten geleden

Esperantotunnel voorzien van asfalt

De Esperantotunnel is de afgelopen dagen voorzien van asfalt. De bedoeling is dat de nieuwe…

1 uur geleden

Oekraïners zoeken verbinding op vrijmarkt: “Boodschap van hoop opschrijven”

Een groep Oekraïners uit Haren, Groningen en verschillende andere locaties in de provincie heeft zaterdag…

2 uur geleden

Vindicat week lang in actie voor ouderen, kinderen en vluchtelingen: “Betrokkenheid versterken”

Studentenvereniging Vindicat zet zich vanaf maandag samen met diverse Groningse organisaties een week lang in…

3 uur geleden

Internationale deelnemers aan Voetbalkamp: “Zorgelijk dat op straat minder gevoetbald wordt”

Voor het vijfde jaar op rij wordt er in de meivakantie een Voetbalkamp gehouden op…

3 uur geleden

Stolpersteine gelegd voor familie Wolf in aanwezigheid van nabestaande

Op de Peizerweg zijn zondagmiddag Stolpersteine gelegd voor Maarten Wolf, zijn vrouw Regina Wolf-Kropveld en…

6 uur geleden