Categorieën: 112

Twee jongeren vallen van balkon: één zwaargewonde

Bij een ongeluk aan de Visserstraat in de stad zijn maandagavond twee jongeren van een balkon gevallen. Eén van hen is daarbij zwaargewond geraakt.

Het gaat om een 20 jarige en een 22 jarige student.  Het zijn een tweede en een vierdejaars  student. Het ongeluk gebeurde halverwege de avond. Beide slachtoffers zijn naar het ziekenhuis gebracht.Een van hen is inmiddels weer thuis

De twee jongens zijn volgens de politie gevallen tijdens een vriendschappelijke stoeipartij op het dakterras. Het onderzoek is inmiddels afgerond.

 

Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

Recente berichten

Kledingwinkel in Herestraat enige tijd ontruimd

Een kledingwinkel in de Herestraat is zondagmiddag enige tijd ontruimd geweest. In de winkel werd…

28 minuten geleden

Toegankelijkheid binnenstad: “Het wordt drempelozer, maar het centrum blijft ‘flinke bult’

De toegankelijkheid van de binnenstad voor mensen met een beperking verbetert, maar kan nog beter.…

57 minuten geleden

Vier stewards NAC lichtgewond bij schermutseling met FC-fans

Vier stewards van NAC Breda zijn zaterdag lichtgewond geraakt bij schermutselingen die ontstonden met fans…

2 uur geleden

Zelf een Koploper naar Zwolle besturen? “Dat je rijdt met een beest van een trein, wauw”

Zelf een Koploper of een SNG Sprinter besturen? Sinds deze week kan het in de…

5 uur geleden

Kinderen uit Thesinge bezoeken Westerbork: “Een dorpsgenoot is in het kamp gefusilleerd”

Een groep kinderen uit Thesinge heeft een bezoek gebracht aan Herinneringscentrum Kamp Westerbork. Volgens Roelie…

5 uur geleden

Geluidsoverlast ringweg: wethouder vraagt Rijkswaterstaat metingen te doen bij De Frontier

Rijkswaterstaat wordt gevraagd om geluidsmetingen te doen bij De Frontier. Aanleiding is de overlast die…

6 uur geleden