Foto: Erick Bakker
BedTalks ter gelegenheid van de officiële opening van the Student Hotel. Deze vinden donderdag plaats in het nieuwe hotel aan het Boterdiep. BedTalks zijn gesprekken tussen bekende Groningers of bekende Nederlanders en mensen die willen discussiëren die plaats vinden in hotelkamers.
BedTalks is geïnspireerd op de Bed-In in 1969 van John Lennon en Yoko Ono. Zij wilden daarmee de wereldvrede bevorderen. Maar in Groningen staan de BedTalks voor net iets anders. “We zien zoveel mensen voor hun studie komen in een stad als Groningen. Ze zijn zeer gemotiveerd om een bijdrage te leveren aan de wereld en dat willen wij stimuleren”, zegt manager Frank Uffen.
Het hotel loopt sinds de officieuze opening al goed. Kamers voor een langere periode zijn inmiddels allemaal volgeboekt.
Het aantal ligplaatsen voor wonen op het water wordt voorlopig niet verhoogd. Dat antwoordt het…
De gemeenteraad trekt weer de wijk in om met de wijkbewoners te praten. Op woensdag…
Luciano Valente en Thom van Bergen keren deze woensdag met een goed gevoel terug bij…
Velocitas 1897 heeft dinsdagavond de halve finale van de districtsbeker in het amateurvoetbal bereikt. Op…
Na een aantal dagen waarbij de bewolking de overhand had, krijgt de zon in het…
De fractie van Partij voor de Dieren in de gemeenteraad wil woensdag van het college…