Foto: Rick ten Cate - tencatefotografie.nl
Op het dak van een tuinhuisje aan de Helperzoom in de stad heeft woensdagmiddag korte tijd brand gewoed. Bij de brand is niemand gewond geraakt.
De melding van de brand kwam rond 14.30 uur bij de brandweer binnen die daarop uitrukte met een bluswagen en een hoogwerker. Bij aankomst bleek dat het vuur al gedoofd was.
Brandweerlieden zijn met een ladder op het dak geklommen en hebben een nacontrole gedaan. De schade aan het gebouw is beperkt gebleven. Wat de oorzaak is geweest van de brand is onbekend.
Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…
Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…
In Groningen is komend weekend een gedeeltelijke zonsverduistering te zien. Sterrenkundige Jeffrey Bout vertelt dat…
Het is Donar niet gelukt om voor de achtste keer de nationale basketbalbeker te winnen.…
Op het Hoornsemeer vindt dit weekend de Emotion Events Aegir Lentesprint plaats. Zo'n 1.700 roeiers…
De voltallige oppositie in de gemeenteraad spreekt zijn zorgen uit over een incident met een…