Donderdagochtend stond er een levensgrote mammoet onder de Martinitoren. De laatste keer dat die daar stond is 4.000 jaar geleden. Stichting De Mammoet gaat samen met het dier in vier dagen tijd de Hondsrug te voet trotseren.
De wandeltocht is een symbolische laatste reis (lijdensweg) van de mammoet. De tocht begint in Groningen en eindigt zondag in Erica. Onderweg vertelt de stichting verhalen over de geschiedenis van het Hondsruggebied. Zij vinden het belangrijk dat mensen kennis nemen van de geschiedenis van Groningen en Drenthe. Dat de mammoet daadwerkelijk hier geleefd heeft is voor veel mensen moeilijk voor te stellen.
Vanavond overnacht het gezelschap in Anloo. Iedereen is van harte welkom om mee te lopen of aan te schuiven op de overnachtingslocaties tijdens de tocht.
Zaterdagmiddag vanaf 15.00 weer live sport op de radio bij OOG SPORT. Met waterpolo, basketbal…
Slachtoffers van seksueel misbruik en andere zedenmisdrijven moeten minimaal een jaar wachten voordat hun rechtszaak…
Jans Zwiers uit Groningen fietst van 27 april tot 5 juni naar León in Spanje.…
Het Noord Nederlands Orkest (NNO) is verbaasd over het besluit van de gemeente om geen…
Het weekend begint vrijdag stralend en op zaterdag stijgt de temperatuur tot 21 graden. De…
Het is mogelijk om je aan te melden voor de Groninger Ondernemersprijs 2025. Vorig jaar…