Foto Andor Heij: Oranje Nassau - Sparta Nijkerk
In de hoofdklasse B van het amateurvoetbal op zaterdag pakte Oranje Nassau in en tegen Urk een punt: 2-2.
ON werd in de beginfase overrompeld en Jelle de Boer zette Urk op voorsprong. Vlak voor de pauze maakte Thijs Gerlofs gelijk. Hij tikte een gestopte vrije trap van Getuar Derguti binnen: 1-1.
ON kwam na de pauze beter voor de dag, maar halverwege de tweede helft zorgde Pieter Brands voor de 2-1 voor Urk. Vijf minuten later zorgde Niels Stenekes voor de hernieuwde Groninger gelijkmaker: 2-2.
Oranje Nassau staat elfde in de hoofdklasse B met zeven punten uit zes wedstrijden. Zaterdag komt hekkensluiter SV Dronten op bezoek.
Op het Hoornsemeer vindt dit weekend de Emotion Events Aegir Lentesprint plaats. Zo'n 1.700 roeiers…
De voltallige oppositie in de gemeenteraad spreekt zijn zorgen uit over een incident met een…
Het rijbewijs van een beginnend automobilist is in de nacht van zaterdag op zondag ingenomen…
Bij een verkeersongeluk zondagochtend op de verbindingsweg tussen de N7 en de N370 is een…
Wall House #2 aan het Hoornsemeer staat aan de vooravond van een nieuw seizoen. Het…
Bij een conflict op de Vismarkt is in de nacht van zaterdag op zondag een…