Categorieën: Nieuws

Onrustig in Zwanestraat

Door een studentenfeest was het donderdagavond onrustig in de Zwanestraat in het centrum. Zeker één persoon is onwel geworden en door een ambulance afgevoerd richting ziekenhuis.

Het feest werd gehouden door studentenvereniging Mesacosa. Omstreeks half elf liep de gehele Zwanestraat vol met studenten ook afkomstig vanuit Amsterdam. Door het vele publiek werden veel feestgangers verzocht om buiten te blijven. Op straat werd alcohol genuttigd en sommige studenten liepen met ontbloot bovenlijf rond waardoor uiteindelijk de politie is gebeld. Deze brak bij aankomst de groep uit elkaar en zorgde voor wat meer rust in de straat. Uiteindelijk is één persoon door nog onbekende oorzaak onwel geworden en afgevoerd.

De feestgangers vanuit Amsterdam hadden al voor overlast gezorgd in de trein. Omroep Flevoland liet weten dat het om ongeveer 350 studenten ging die onderweg waren naar Groningen. De studenten moesten overstappen op station Almere Centrum. De NS waarschuwde de politie, die met meerdere voertuigen en de hondenbrigade uitrukte om de studenten bij het overstappen te begeleidden. Uiteindelijk is er niemand aangehouden.

 

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Joost van der Heide

Bekijk reacties

  • 350 gasten en dan nog je eigen leden. Ik ben benieuwd hoeveel mensen er van de brandweer in de sociëteit van Mesacosa mogen.

Recente berichten

Waterloolaan twee weken dicht tussen Hereweg en Sterrebosstraat voor aanleg nieuwe bestrating

De Waterloolaan is vanaf aanstaande maandag twee weken dicht in beide richtingen tussen de Hereweg…

33 minuten geleden

Deel Blauwborgje maandenlang afgesloten voor autoverkeer

Vanaf komende maandag is een deel van Blauwborgje op de Zernike Campus maandenlang afgesloten voor…

39 minuten geleden

Marcel Groninger gaat komende zomer weg bij FC Groningen

Marcel Groninger vertrekt na dit seizoen bij FC Groningen. Dat maakte de club maandagochtend bekend.…

55 minuten geleden

Politie pakt 39 oplichtingszaken aan in Groningen en omgeving

In drie dagen tijd hebben politie en het Openbaar Ministerie (OM) 39 oplichtingszaken afgehandeld. Dit…

3 uur geleden

Qbuzz krijgt een 8 van noordelijke reizigers, hoger dan landelijk gemiddelde

Reizigers in het noorden beoordelen hun reis met Qbuzz in 2024 gemiddeld met een 8,…

3 uur geleden

RUG 28e op ranglijst voor meest internationale universiteiten ter wereld

De Rijksuniversiteit Groningen is vijf plekken gestegen op de World’s Most International Universities 2025 ranglijst.…

14 uur geleden