Foto: Roel Breet
Een van de vier regiodirecteuren van het Alfa-college in de regio Groningen, Guus Raats, zit thuis na een meningsverschil.
“Er is een verschil van mening. Wij zijn in overleg en er wordt voor Raats een andere functie gezocht. Alles gaat in goed overleg,” laat een woordvoerder weten. Het Alfa-college heeft zijn onderwijsactiviteiten ondergebracht in drie regio’s. Dat zijn Hoogeveen, Groningen en Hardenberg.
Voor Groningen zijn er vier regiodirecteuren: Marion Arends, Guus Raats, Gerda Dekker en Karin Kienhuis
Op een fietspad langs de Kluiverboom bij Kardinge vond aan het begin van donderdagavond een…
In de nacht van maandag 31 maart op dinsdag 1 april worden er werkzaamheden uitgevoerd…
Vanaf vrijdag 28 maart gaat een deel van het fietspad langs het Noord-Willemskanaal weer open.…
Inwoners van Groningen bezitten de minste elektrische auto's in Nederland, blijkt uit onderzoek van Centraal…
Vanaf komende maandag tot en met halverwege juni is de Nieuwe Kijk in ’t Jatstraat…
Komende zondag delen het Groninger Museum en lokale ondernemers zonnebloemen uit in de stad. De…
Bekijk reacties
Bij een meningsverschil thuis gaan zitten en dan een andere functie krijgen is wel iets meer dan een meningsverschil, klinkt meer als een ernstig conflict in de werksfeer tussen deze directeuren.
Iemand wat meer info over het "meningsverschil"?