Foto: Rick ten Cate - tencatefotografie.nl
In een flat aan de Vondellaan in De Wijert heeft maandag aan het einde van de middag korte tijd brand gewoed. Er is niemand gewond geraakt.
De melding kwam rond 17.00 uur binnen, waarop de Groninger brandweer uitrukte met een bluswagen en een hoogwerker. Bij aankomst bleek het te gaan om een kleine brand in één van de appartementen. Volgens een correspondent van de calamiteitenwebsite 112groningen.nl was in één van de slaapkamers een matras door nog onbekende oorzaak in de brand geraakt. Dat ging gepaard met flinke rookontwikkeling.
Brandweerlieden hadden het vuur snel onder controle. Het appartement heeft rook-, roet- en waterschade opgelopen. Stichting Salvage is ingeschakeld voor het afhandelen van de schade.
De bestralingsmaskers voor kinderen in het UMCG worden opgefleurd om angst en spanning te verminderen. …
Fatbikers en fietsers rijden, ondanks de verkeersmaatregelen die nu bijna twee maanden gelden op de…
De Waterloolaan is vanaf aanstaande maandag twee weken dicht in beide richtingen tussen de Hereweg…
Vanaf komende maandag is een deel van Blauwborgje op de Zernike Campus maandenlang afgesloten voor…
Marcel Groninger vertrekt na dit seizoen bij FC Groningen. Dat maakte de club maandagochtend bekend.…
In drie dagen tijd hebben politie en het Openbaar Ministerie (OM) 39 oplichtingszaken afgehandeld. Dit…