Foto: Kaas in 't Bakkie
Het in Amsterdam gevestigde bedrijf Kaas in ’t Bakkie, met duidelijke Groninger roots, heeft € 100.000,= gewonnen bij een product promotie wedstrijd van supermarkt Albert Heijn. Het bedrijf maakt biologische kant-en-klare kaasfondue.
“In één woord geweldig”, zegt Bob van Oosterhout. Hij is samen met Paul en Wouter Rodenberg eigenaar van Kaas in ’t Bakkie. De drie zijn allen afkomstig uit de stad.
“We mochten gisteren samen met mensen van de Albert Heijn de Euronext beurs van Amsterdam openen door een slag op de gong. Dat was leuk maar de prijs is veel belangrijker voor ons”, verteld een enthousiaste Oosterhout. “De ton in euro’s gaan we gebruiken om groter in te kopen en aan marketing. We krijgen het komende jaar ook een topman van de supermarkt tot onze beschikking die ons gaat coachen”, besluit hij.
De tweede prijs is ook voor een Groninger bedrijf. De start-up Omapost won een prijs van € 50.000,=.
De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…
Op het Dirt Park Groningen in de wijk Beijum zijn zondag vernielingen gepleegd. De beheerder…
Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…
Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…
Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…
Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…
Bekijk reacties
Groningse roots?! De broers komen van origine uit Haarlem. En dat ze hier in Groningen gestudeerd hebben vanaf 2004, dit maakt nog geen 'duidelijke Groninger roots'
Puntjes op de 'ie' Oog.
Groningse roots, Sjoerd! Gronigse roots!
Ik snap dat je leven al zwaaaaar genoeg is maar helaas zul je dit er nog even bij moeten verwerken...
Hoi Sjoerd,
Volgens mij zijn de beide Rodenbergs geen broers maar neven. Waarvan een uit Haarlem en de andere uit Groningen. Daarnaast is het bedrijf Kaas in 't Bakkie in 2008 in Groningen opgericht en is daar gevestigd gebleven tot 2013.
@sjoerd je moet echt beter research doen voordat je wat schrijft/roept!
@sjoerd ben je zelf eigenlijk wel een stadjer?
Neven .. Jullie hebben helemaal gelijk. Voor de rest is het verhaal zo klaar als een klontje en komen ze uit Haarlem.
@Sjoerd, rectificatie graag ! Paul komt uit Groningen en Wouter uit Haarlem. Kaas in ’t Bakkie is opgericht in Groningen .
Nee SJ. Met de boers zat ik fout. Dat ze uit Haarlem komen niet.
Hoi Sjoerd,
Zou kunnen dat ze uit Haarlem komen, maar Ken je de jongens Rodenberg?
Kennen niet, maar weet alle reilen en zeilen over Groningen door de jaren heen.
Is Koster niet een Friese achternaam?
Ik moet zeggen dat ik het niet zo op import Groningers uit Friesland heb.
Ik ook niet.