Categorieën: Sport

Lycurgus ten onder tegen Noliko Maaseik

Abiant Lycurgus was woensdagavond in Martiniplaza niet opgewassen tegen Noliko Maaseik uit België. De wedstrijd in de derde voorronde van de Champions League eindigde in 0-3.

In de eerste set waren de verschillen het grootst. Lycurgus kwam al snel achter te staan met 1-6 en 6-11. Daarna was het verschil lange tijd een punt of 3, maar na 17-20 trokken de gasten de set gemakkelijk naar zich toe: 17-25.

In de tweede set was Lycurgus beter in staat om partij te bieden tegen Noliko. De Groningers kwamen zelfs een paar keer op voorsprong (voor het laatst bij 10-9), maar de gasten wonnen ook deze set eenvoudig met 20-25.

Lycurgus leek de derde set ook te verliezen toen het 10-16 stond, maar de ploeg vocht zich terug, en er volgde een spannende ontknoping. Twee matchpoints van Noliko werden weggewerkt, maar de Belgen pakten het derde matchpoint: 25-27.

Lycurgus moet komende zondag in de returnwedstrijd met 3-0 of 3-1 winnen. Dan is een beslissende set noodzakelijk om te bepalen welke ploeg doorgaat naar de pooulefase van de Champions League.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
redactie

Recente berichten

Langs de Erven wint opnieuw ‘Mooiste straat’-bokaal in Meerstad

De straat Langs de Erven in het dorp Meerstad heeft zaterdag de 'Mooiste straat'-bokaal gewonnen.…

3 uur geleden

Koningsdag verbindt Noordlaren: “Wie maakt het mooiste papieren vliegtuigje?”

Met een gezamenlijk ontbijt begon zaterdag het Koningsdagprogramma in Noordlaren. Volgens Agniete van Everdingen is…

6 uur geleden

Jong talent van het Harens Lyceum op Koningsdagpodium: “Geoliede machine”

De leerlingen van schoolband XXL van het Harens Lyceum beleefden zaterdag een spannende dag. In…

7 uur geleden

De Hunze/Van Starkenborgh viert Koningsdag: “Hele waardevolle dag”

In De Hunze/Van Starkenborgh vindt op Koningsdag een groot feest plaats voor de jongste inwoners.…

9 uur geleden

Vrijmarkt Singels is vol, gemeente roept op om naar binnenstad te gaan

De vrijmarkt die op Koningsdag gehouden wordt op de Singels is vol. De gemeente roept…

9 uur geleden

“Op een dag als vandaag verkopen we 10.000 tompouces, het is een gekkenhuis”

Een gezellig gekkenhuis. Zo wordt door bakkers in de gemeente Koningsdag omschreven. Volgens hen zijn…

10 uur geleden