De politie heeft een mogelijke doorbraak in het onderzoek over de zware mishandeling van een prostituee in oktober 2008 in de Nieuwstad. Vanwege nieuwe ontwikkelingen is het onderzoek heropend.
De zaak gaat over een, toen 21-jarige, prostituee uit Groningen. Zij ontving in haar kamer in de Nieuwstad op woensdag 22 oktober 2008 omstreeks 23.45 uur een klant. Nadat hij gebruik had gemaakt van haar diensten sloeg hij haar met een onbekend voorwerp een paar keer hard tegen haar hoofd en hand. Door de aanval viel ze bewusteloos neer. De vrouw had een groot gat in haar voorhoofd en hield daar een flink litteken aan over. Ook verbrijzelde haar vingertop door het geweld. De verdachte was waarschijnlijk uit op de dagopbrengst van de prostituee. Hij vluchtte met een geldbedrag. Op woensdag 3 februari 2009 werd er aandacht aan deze zaak besteed in Opsporing Verzocht. Mede dankzij de uitzending werd er destijds een verdachte aangehouden. Na onderzoek bleek hij niets met de zaak te maken te hebben.
Op dinsdagavond 22 november wordt de zaak nogmaals behandeld in Opsporing Verzocht. De politie hoopt, ondanks dat deze zaak lang geleden speelde, er mensen zijn die alsnog contact op willen nemen met de politie. Dat kan via de Opsporingstiplijn op 0800-6070. Voor anonieme tips kan gebeld worden met Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000 of met het Team Criminele Inlichtingen (TCI) op 079-3458999.
Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…