Categorieën: Nieuws

Grote Markt in veranderende kerstsfeer

De Grote Markt is weer versierd met een heuse kerstboom. Het bijzondere is dit jaar dat is dat iedere week een andere basisschool de verlichting gaat programmeren.

Dat betekent dat de verlichting van kerstboom tot de kerst er steeds anders uit ziet. Kinderen tussen de zeven en de twaalf hebben er de afgelopen weken aan gewerkt.

Startup Kid is de initiator van het project. Startup Kid organiseert workshops om kinderen enthousiast te maken over techniek. De organisatie wist de gemeente de Groningen City Club en de kinderopvang enthousiast te maken voor het project.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Andor Heij

Recente berichten

‘Zondag kans op een bui, komende dagen wisselend bewolkt’

Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…

1 uur geleden

Gorecht en TKB sluiten aan; Helpman pakt dure punten; VVG grote verliezer in 3R;

In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…

2 uur geleden

Lycurgus wint ook uitwedstrijd tegen Tectum Achel

Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…

2 uur geleden

1H: Ruime zege Be Quick 1887, nederlaag Oranje Nassau

Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…

2 uur geleden

Koploper PKC’83 verspeelt drie punten in derby tegen Velocitas

Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…

3 uur geleden

Wereldrecord schaatsen verbroken op Kardinge: “Je rug is niet gemaakt om 24 uur krom te staan” (foto’s)

Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…

5 uur geleden