Foto: Erick Bakker
AISG, de Amnesty International Studentgroup Groningen houdt op zaterdag 10 december een schrijfmarathon in de Spieghel in de Peperstraat. De marathon loopt van 11.00 uur tot 23.00 uur.
Mensen kunnen de hele dag brieven schrijven voor mensen die veel onrecht is aangedaan. Het gaat onder meer om mensen die onterecht in de gevangenis zitten. Ook zijn er diverse workshops over mensenrechten en dakloosheid.
Bovendien treden zaterdag allerlei artiesten op in de Spieghel. Het gaat om de bands Cuerdas en My Dearest Dar, de solisten Martijn van der Zande, Kerwin, Catself en Daphne Messelink en de Groningen comedy groep Stranger Things Have Happened.
Rechercheurs en politieagenten hebben woensdagmiddag in grote getalen een tuin onderzocht aan de Rijksweg in…
Wethouder Rik van Niejenhuis (PvdA) maakt zich veel zorgen over de overlast die veroorzaakt wordt…
Ex-burgemeester Koen Schuiling gaat in hoger beroep tegen zijn veroordeling tot schennispleging. Dat meldt Dagblad…
De organisatie van het Hullabaloo Festival heeft nieuwe namen bekendgemaakt van artiesten die op 6…
Jeugdbescherming Noord en Veilig Thuis Groningen heeft een verbeterplan gemaakt. Dat was nodig vanwege hardnekkige…
Het openbaar vervoer moet de komende jaren flink uitgebreid worden. Dat blijkt uit het concept…
Bekijk reacties
Heel goed dat Oog dit op de website zet. En van de Amnesty International Studenten groep heel goed initiatief: schrijven voor rechtvaardigheid. Er zaterdagmiddag al geweest en zaterdagavond weer er heen, goede combi met afwisselend schrijven, live-muziek en comedy. Top-initiatief !