Foto: Erick Bakker
Honderden mensen zijn in de stad druk bezig met het opbouwen van de vele podia die gebruikt worden voor Noorderslag Eurosonic. Het vierdaagse festival gaat aanstaande woensdag van start en duurt tot en met zaterdag. Dan is het afsluitende feest Noorderslag in de Oosterpoort.
“Dit jaar is een aantal nieuwe locaties toegevoegd aan Eurosonic, waaronder de Lutherse Kerk en het terrein op het Ebbingekwartier waar een speciaal voor 3FM gemaakte tent komt te staan”, vertelt Peter Sikkema, festivaldirecteur van Eurosonic Noorderslag.
Ook mensen zonder kaart kunnen naar gratis optredens. Zo is er drie dagen lang live muziek op de Grote markt bij Eurosonic Air. Kraantje Pappie sluit zaterdagmiddag dit festival af.
Het KNMI waarschuwt in de nacht van woensdag op donderdag voor dichte mist. Voor de…
Het besluit om de kap van het Betonbos vanwege het broedseizoen niet door te laten…
De 10-jarige Kian Sijp heeft samen met zijn oma Greta woensdagmiddag een check van 8.115…
De gemeente gaat minder vaak maaien op plekken waar het niet beslist noodzakelijk is. Een…
Na twee dagen van nauwelijks zichtbare, natmakende regen, wordt Groninger getrakteerd op wat meer zonnestralen.…
De plannen om een busbaan aan te leggen via de Vinkenstraat, E. Thomassen à Thuessinklaan…
Bekijk reacties
Mooi evenement, aantal jaren aan mee mogen werken. Veel plezier gewenst de komende dagen!!!