Categorieën: 112

Commotie om vermeende man te water in Beijum

Hulpverleners hebben maandagavond in een vijver aan de Holmsterheerd in de wijk Beijum gezocht naar een vermeende man die te water was geraakt. Uiteindelijk bleek er niets aan de hand te zijn. Dat meldt de calamiteitenwebsite 112groningen.nl.

De melding van een persoon te water kwam rond 19.20 uur bij de hulpdiensten binnen die daarop massaal uitrukten. Behalve verschillende ambulances en een politiewagen kwamen ook de duikers en een hulpverleningswagen van de brandweer ter plaatse. Bij aankomst troffen zij de melder aan. Deze 112-beller vertelde dat hij een man te water had zien gaan en dat hij hem daarna uit het oog was verloren. Omdat er ook een kinderfiets langs het water stond had hij alarm geslagen.

Hulpverleners hebben enige tijd gezocht in de vijver maar zijn daarna weer teruggekeerd naar de kazerne. Uit onderzoek bleek dat het kinderfietsje er de hele dag al had gestaan. Ook van de vermeende persoon te water werden geen sporen aangetroffen. De inzet van de hulpdiensten zorgde ervoor dat tientallen mensen uit de wijk een kijkje kwamen nemen.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

  • 4 brandweerauto's.... 2 politieauto's... Ambulances..... Mensen met camera's... Het gierde hier allemaal langs mijn huis.. . Dat alles voor 1 mogelijk in het water gevallen meneer wat ook nog eens niet waar bleek te zijn..... Super dat men er zo snel bij was... En dat er niks is gebeurd.... Maar dacht minstens dat de hele wijk in brand stond.!!

Recente berichten

Kwakkelweer houdt aan tot en met Paaszondag

Een terugkeer naar stralende, bijna zomerse weersomstandigheden met Pasen ligt niet in het verschiet. De…

6 uur geleden

Verdiepte ring west blijft ‘wensdroom’ van raad: “Kunnen we niet op zoek naar 200 miljoen euro?”

De gemeenteraad vindt in meerderheid dat er een goed plan ligt voor het bereikbaar houden…

6 uur geleden

Holt raad voorbij aan bezwaren omwonenden Hoefijzerfabriek? “Participatie is niet hetzelfde als gelijk krijgen”

Het participatietraject rond het ontwikkelen van het terrein van de voormalige Hoefijzerfabriek tot een nieuwe…

8 uur geleden

Parkweg flink op de schop: deels eenrichtingsverkeer, ruim baan voor fiets en voetganger

Als het aan het gemeentebestuur ligt, krijgt de Parkweg over drie jaar een behoorlijk andere…

9 uur geleden

Rondje vliegen over bijna voltooid Zuiderplantsoen vanuit de lucht (foto’s)

Het nieuwe Zuiderplantsoen in Groningen is bijna af. Rijkswaterstaat vloog een week geleden weer eens…

10 uur geleden

Raad van State tikt gemeenteraad op de vingers rond bebouwing binnenterrein Zuiderpark

De Raad van State heeft de gemeenteraad van Groningen opgedragen om binnen zestien weken opnieuw…

11 uur geleden