Donar heeft donderdagavond een grote stap gezet richting de bekerfinale. In Amsterdam wonnen de Groninger basketballers de eerste wedstrijd in de halve finale met 61-93 van Apollo.
Donar had geen moeite met de Amsterdammers, die niet konden beschikken over Max van Schaik. Na het eerste kwart was het 18-25, bij rust 25-41. Na drie kwarten was de stand 43-65.
Topscorers bij Donar waren Drago Pasalic met 25 punten, Jason Dourisseau met 12 punten en Sean Cunningham en Arvin Slagter met beiden 11 punten.
De returnwedstrijd in Martiniplaza is komende dinsdag. Donar mag dan met 31 punten verliezen om toch in de finale te staan. Tegenstander wordt de winnaar van de strijd tussen Landstede uit Zwolle en Forward Lease uit Rotterdam.
Een uitkijkpunt met horecazaak, ruimte voor woningen, kantoren of een hotel en een groot poppodium…
De hockeyvrouwen van Groningen hebben zondag met 2-0 gewonnen van Ring Pass uit Delft. (meer…)
Het is deze maandag precies tachtig jaar geleden dat Haren werd bevrijd. Daarom is het…
De komende dagen komt het regelmatig tot buien. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis verandert er aan…
In een papiercontainer aan de J.M. den Uylstraat heeft zondagavond brand gewoed. De brand ging…
Na drie dagen lopen hebben zo'n zeshonderd deelnemers de vrouwenmars van doorgangskamp Westerbork naar Grijpskerk…