Categorieën: Nieuws

Top Sportdag in Alfa-college

Het sportcentrum bij het Alfa-college in Groningen was woensdag het toneel van de eerste top sportdag van de zes gezamenlijke Energy Valley Topclubs. 150 kinderen konden meedoen aan clinics die werden gegeven door spelers van FC Groningen, GIJS, Nic, Lycurgus, GHHC en Donar. 

De clinics bestonden uit diverse sporten. De lichamelijk beperkte kinderen hadden een eigen zaal en deden onder andere rolstoelbasketbal. Stichting BEA verzorgde in deze zaal voor de sporten. Het plan voor deze sportdag lag al een poosje klaar, en er is zelfs al een voorganger van. In samenwerking met ALO studenten van de Hanzehogeschool en alle profclubs is deze top sportdag georganiseerd. De bedoeling is dat dit een jaarlijks evenement wordt.

Partners van deze dag zijn Fonds Gehandicaptensport, Noordlease, Alfa-college, Huis voor de Sport Groningen, Hanzehogeschool Groningen, Stichting BEA en Energy Valley Topclub.

 

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Marcel Drent

Bekijk reacties

  • Anoek en Chris: TOP! Wat een blije reacties van al die kinderen. Ook de ouders waren bijzonder enthousiast. Een dergelijk festijn moet volgend jaar zeker navolging krijgen.

Recente berichten

Man uit Groningen aangehouden vanwege steekincident Wielewaalplein

De politie heeft een 32-jarige man uit Groningen aangehouden vanwege betrokkenheid bij een steekincident zaterdagavond…

5 minuten geleden

Daan Swets verlaat gemeenteraad: “In de politiek zijn er genoeg mensen die niet echt zijn”

Na ruim drie jaar lokale politiek, waarvan het laatste jaar als fractievoorzitter van Student &…

3 uur geleden

Eerste solotentoonstelling Modderman in Harderwijk: “Ik ben een schilder die mazzel heeft”

Hij kan zijn geluk niet op: de Groningse kunstenaar Egbert Modderman. Na een half jaar…

3 uur geleden

Backbone slopen? “Je kunt het net als het Oude RKZ vleugel voor vleugel renoveren”

Trav12, in de volksmond beter bekend als Backbone, aan de Travertijnstraat hoeft niet gesloopt te…

4 uur geleden

Modelbouw Krikke sluit de deuren en gaat online verder: “Beste keuze voor de toekomst”

Modelbouwwinkel Krikke aan de Nieuweweg gaat komende zomer de deuren sluiten. Dat laat het bedrijf…

5 uur geleden

Mini-Van Goghjes zoeken op paaszondag bij Groninger Museum

Geen paaseieren zoeken maar mini-Van Goghjes. Kinderen kunnen op deze paaszondag bij het Groninger Museum…

5 uur geleden