Categorieën: Nieuws

Hamelhuys voor kankerpatiënten krijgt tweede vestiging

Het Hamelhuys, een inloophuis voor (ex) kankerpatiënten, krijgt een tweede onderkomen in de Johan de Wittstraat in de Selwerderwijk.

“We groeiden in de Paramaribostraat uit ons jasje”, aldus Josje Hamel van het Hamelhuys. “De doelgroep heeft behoefte aan activiteiten overdag. Daarvoor was in de Paramaribostraat niet genoeg ruimte. Dat is ook een gewoon woonhuis”.

Die ruimte is er in de Johan de Wittstraat wel. Daar zat eerst het Ondermnemershuis. “We zijn nu druk aan het inrichten”, aldus Hamel. “Dinsdag gaan we al draaien. In mei is de officiële opening”.

Andor Heij

Recente berichten

Opluchting bij WerkenMetZorg

Het bestuur van WerkenMetZorg is opgelucht, want de gemeente Groningen gaat de organisatie waarschijnlijk steunen.…

6 minuten geleden

Dagmar en Anna organiseren kerstdiner voor eenzame mensen

Volgende week, op tweede kerstdag, organiseren Dagmar Slump en Anna Smits voor het derde jaar…

2 uur geleden

Veertig maanden cel wegens meermalen poging tot doodslag

Een 25-jarige man uit Groningen is veroordeeld tot veertig maanden celstraf wegens meermalen poging tot…

3 uur geleden

Aanrijding met gewonde(n) op westelijke ringweg

Bij een aanrijding donderdagmiddag rond 13.45 uur op de westelijke ringweg zijn één of meerdere…

3 uur geleden

Meldplicht voor toeristische verhuur van woningen

Woningeigenaren moeten vanaf 1 januari verplicht melden wanneer en voor hoeveel nachten hun woning aan…

4 uur geleden

RUG op derde plek in Keuzegids Universiteiten

De RUG staat in de Keuzegids Universiteiten 2025 op de derde plek van beste brede…

5 uur geleden