Categorieën: Nieuws

Studente uit kritiek op seksisme binnen Vindicat

Studente Milou van Deelen heeft woensdag op Internationale Vrouwendag met een video kritiek geuit op het seksisme binnen studentenvereniging Vindicat. In de video geeft ze aan dat ze binnen de vereniging vaak wordt uitgemaakt voor hoer, slet of laag wijf.

Ook zou over haar zijn geschreven dat je haar ‘kon doen voor een pakje peuken en een Smirnoff’. Op het moment dat ze andere leden op deze opmerkingen aanspraak kreeg ze te horen dat het maar een grap was.

De video zorgde op Facebook voor veel discussie en is meer dan een half miljoen keer bekeken. Milou geeft aan in gesprek te zijn met Vindicat over het onderwerp.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Harro Meijer

Bekijk reacties

  • Als Milou van Deelen nu eerst niet met Jan en alleman van Vindicat in bed duikt krijg je ook geen naam,deze kakmadam zit nu bij het Corps in Amsterdam.

    • @Doe: Ja dat is nou juist de opmerking waar ze tegen ageert.

      Als de braadhaantjes elk kippetje bij Vindicat neuken is het stoer, doen de kippetjes daar ook aan worden ze sletje of hoer genoemd en komen ze op Bunga Bunga lijstjes. Dat is een dubbele moraal en seksistisch.

      Pesten en vuile roddel is helaas nog steeds niet de wereld uit. In dit geval zijn het heren die er zich schuldig aan maken, maar reken maar dat veel van haar vrouwelijke mede corps leden ook aan slutshaming doen uit jaloezie en/of ter verbetering van de positie in de groep.

      • Klopt Arne,maar dat neemt niet weg dat het voor mij een ranzige corpsbal is,datzelfde geldt ook voor de mannelijke variant.Corps balletjes duiken jaren later altijd weer op in allerlei affaires en gerommel binnen de politiek,goede doelen en ander door belastinggeld gefinancierde projectjes.
        @Jan,denken kun je beter aan een paard over laten,ik heb het over feiten en jij suggereert maar wat.

  • Misschien zelf een kwallerige student van Vindicat doe gezien de reactie. Laag bij de grond.
    Een beschuldiging die nergens op slaat.

Recente berichten

Downers dansen op Raadhuisplein: “Kunnen deelnemen in de maatschappij is belangrijk”

Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…

16 minuten geleden

Groningse mbo-studenten vallen in de prijzen bij Skills The Finals

Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…

1 uur geleden

Zeven personen aangehouden op Grote Markt na beroving

De politie heeft vrijdag aan het einde van de middag op de Grote Markt zeven…

3 uur geleden

Vermaarde organisten geven zaterdag Passie- en Paasconcert in Martinikerk

De vermaarde organisten Martin Mans en Gert van Hoef geven zaterdag een Passie- en Paasconcert…

3 uur geleden

Remise PKC’83/Team Amoeri, verlies Drs. Vijfje

In de degradatiepoule van de eredivisie zaalvoetbal speelde PKC'83/Team Amoeri vrijdagavond gelijk. Bij de vrouwen…

4 uur geleden

Serenade van Jan Smit leidt tot waarschuwing van politie

Politieagenten hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag bewoners van een containerwoning aan de…

4 uur geleden