Categorieën: Sport

GHHC in slotfase toch nog op 1-1

De dames van GHHC hebben zondag in het hoofdklasseduel tegen Hurley met 1-1 gelijkgespeeld. Het ene punt werd vlak voor tijd binnengehaald.

De ruststand in de Harener Holt was 0-0. In de tweede helft kwamen de Amsterdammers op voorsprong, maar Fieke Bolt zorgde vlak voor het laatste fluitsignaal voor de niet meer verwachte gelijkmaker.

GHHC blijft op de 9e plaats met 18 punten uit 20 duels. Hurley staat achtste. MOP, de club die GHHC nog tot een plek in de nacompetitie zou kunnen dwingen, verloor met 3-1 en staat op 14 punten, met nog twee duels te spelen.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Gert van Akkeren

Recente berichten

Vrijdag zonnige momenten; in het weekend licht oplopende temperaturenVrijdag zonnige momenten; in het weekend licht oplopende temperaturen

Vrijdag zonnige momenten; in het weekend licht oplopende temperaturen

Vrijdag begint nevelig en bewolkt, maar algauw breekt de zon door. Het blijft droog. In…

3 uur geleden
Verlengde Lodewijkstraat vanaf komende maandag deels dichtVerlengde Lodewijkstraat vanaf komende maandag deels dicht

Verlengde Lodewijkstraat vanaf komende maandag deels dicht

De Verlengde Lodewijkstraat is van maandagochtend 07.00 uur tot zaterdag 3 mei 16.00 uur vanwege…

3 uur geleden
Aziatische hoornaar rukt op in Groningen: “Maak melding met foto”Aziatische hoornaar rukt op in Groningen: “Maak melding met foto”

Aziatische hoornaar rukt op in Groningen: “Maak melding met foto”

De Aziatische hoornaar vindt steeds meer haar weg in onze provincie. Afgelopen jaar zijn hier…

4 uur geleden

Atty Eelkema tekent voor twee seizoenen als hoofdtrainer FC Groningen Vrouwen 1

FC Groningen heeft Atty Eelkema aangesteld als hoofdtrainer van FC Groningen Vrouwen 1. Eelkema tekent…

6 uur geleden

Mogelijk overlast door nachtelijk werk rond ring zuid

Van dinsdagavond 29 april tot en met vrijdagochtend 2 mei vinden op meerdere plekken rond…

7 uur geleden

Sloop dreigt voor ‘Kabouterhuisjes’ in De Hoogte: “De historische waarde gaat verloren”

Bewoners van de 'kabouterhuisjes' aan de Van Oldenbarneveltlaan 8 t/m 28 en Borgwal 100 t/m…

9 uur geleden