Categorieën: Nieuws

Groningse mishandeld door ex

Een 18-jarige Groningense is vrijdagavond opgenomen in het ziekenhuis nadat ze in de Rode Weeshuisstraat was mishandeld door haar ex-partner.

Het slachtoffer is met ernstige verwondingen in haar gezicht naar het ziekenhuis gebracht. De verdachte, een 35-jarige inwoner van Groningen, is later in de nacht aangehouden in zijn woning.

Slachtoffers van geweld gaan lichamelijk en geestelijk gebukt onder dat wat hen is overkomen. Dat geldt ook voor geweld in de relationele sfeer. Huiselijk geweld zegt echter niets over de plaats van het geweld, maar over de relatie tussen pleger en slachtoffer.Om een vuist te maken tegen huiselijk geweld, is het belangrijk dat de politie meldingen krijgt of door slachtoffers aangifte wordt gedaan. Als een slachtoffer advies of ondersteuning wil is Slachtofferhulp Nederland hiervoor beschikbaar. Meer informatie over geweld in de (ex)relationele sfeer is te vinden op de website van de politie.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Ecco van Oosterhout

Recente berichten

Band oppompen of zadel aandraaien? Servicezuil voor fietsen op Station-Noord en in Ten Boer

Op Station Groningen Noord en in het centrum van Ten Boer zijn servicezuilen voor fietsen…

4 minuten geleden

Herdenking 80 jaar bevrijding bij Oostersluis

Tachtig jaar geleden werd Groningen bevrijd van nazi-Duitsland door de Canadezen. Dit werd op verschillende…

16 minuten geleden

Fatbiker gewond bij botsing op Hoendiep

Op het Hoendiep is woensdagmiddag een fatbiker gewond geraakt door een aanrijding. (meer…)

17 minuten geleden

Nieuwe Campus Esserberg biedt ruimte aan 2100 leerlingen

De bouw van de Campus Esserberg kan begin 2027 beginnen. Dat heeft de gemeente woensdag…

47 minuten geleden

Voorjaarsnota regering: Nedersaksenlijn komt er (update)

Het rijk trekt een kleine 2 miljard euro uit voor de Nedersaksenlijn. Dat meldt de…

3 uur geleden

Nieuw-Indische buurt gaat flink op de schop

De gemeente en de woningcorporaties Lefier, De Huísmeesters en Patrimonium gaan aan de slag met…

3 uur geleden