alle prijswinnaars met prinses Christina
De 17-jarige cellist Theodoor Heyning uit Groningen is één van de prijswinnaars van de Nationale Finale van het Prinses Christina Concours. De prijzen werden zondag in Den Haag overhandigd door prinses Christina.
Theodoor Heyning won onder meer een solistisch optreden met het Resistentie Orkest. Bij de verdeling van de prijzen wordt gekeken naar het niveau en de ontwikkelingsmogelijkheden van de finalist.
De afgelopen maanden deden honderden jonge muzikanten van 12 t/m 19 jaar uit het hele land mee aan de selecties van het Concours. Voor de Nationale Finale werden acht jonge muziektalenten geselecteerd.
Een scooterrijder is zondagmiddag op de Laan van de Vrijheid ernstig gewond geraakt nadat de…
De vrouwen van Celeritas-Donar V18 hebben zaterdag de Basketball Cup Finale gewonnen. In Groningen werd…
Als het aan de fracties van GroenLinks en Partij voor de Dieren in de gemeenteraad…
Aan De Verbetering in Hoogkerk heeft zaterdagavond brand gewoed in een stapel riet. Dat meldt…
Het gedenkteken voor Esmée van Eeghen komt naar alle waarschijnlijkheid aan de noordzijde van het…
Zelf je eigen aardappels, tomaten en spinazie verbouwen. In Groningen neemt de belangstelling daarvoor toe,…