Categorieën: Nieuws

Café de Kar in de Peperstraat sluit haar deuren

Het roemruchte Café de Kar in de Peperstraat sluit per 1 juli aanstaande voorgoed haar deuren. Dit maakte barman Mus vannacht bekend op de Facebookpagina van Café de Kar.

Café de Kar begon in 1972 als dancing en was een belangrijk poppodium in de stad. Uitbater in de eerste jaren was Adri Jansen die de zaak tot 1986 bestierde. Dat jaar nam Theo Erents de zaak over. Er werd steeds minder livemuziek geprogrammeerd maar als discotheek houdt Erents het tot 2010 vol. In 2011 wordt de zaak door onder andere Hubert Nauta overgenomen.

Café de Kar blijft nog tot 1 juli open.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Erick Bakker

Bekijk reacties

  • Niet De Kar...

    De enige dancekroeg waar je Dimmu Borgir naast Britney Spears hoorde op de dansvloer...

    Dat was de jaren 90 maar toch.

  • Ieder weekend vanaf 1978 heb ik me hier prima vermaakt en heerlijk gedanst en vele liefdes ontmoet.

  • Wat vreselijk jammer! De Kar zo ongeveer de enige plek waar je en goede gesprekken kan voeren en ook echt leuk kan dansen. Unieke combinatie.

  • Idd helaas gaan er alweer 3 kroegen verloren. 1 Juli de Kar & de Spieghel en las ook dat per 1 Juni ook al de Eik er mee ophoudt. Jammer was laatste tijd vaste klant van de Kar.. Maar de laatste weken maken we er nog even een mooi afscheid van!!

  • Het is denk ik een gevolg van combinatie van het Rookverbod en het Drinkverbod voor 16 t/m 18 jarigen

Recente berichten

Vrijdag en weekend zonovergoten

Er staat een lenteweekend voor de deur. Volgens weerman Johan Kamphuis is alleen zondag kans…

12 uur geleden

Inzet bussen vanaf komend weekend tussen Groningen en Bad Nieuweschans

Er rijden geen rechtstreekse treinen vanaf komende zaterdag tot en met zondag 16 maart tussen…

13 uur geleden

Hekken geplaatst rondom C&A voor verbouwing

De werkzaamheden van de C&A aan de Herestraat zijn begonnen. Deze week zijn er hekken…

14 uur geleden

Fietser gewond bij aanrijding Oosterhoogebrug

Een fietser is donderdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding op de kruising van de Rijksweg…

16 uur geleden

Voorwaardelijke schorsing FC Groningen doelman Etienne Vaessen

Doelman Etienne Vaessen van FC Groningen heeft een voorwaardelijke schorsing gekregen van één wedstrijd. Dat…

16 uur geleden

Politie neemt luchtbuksen van schietende mannen in beslag

Twee mannen deden donderdagmiddag schietoefeningen met een luchtbuks bij de brug over het Van Starkenborghkanaal…

17 uur geleden