Oostersluis: Foto: 112groningen.nl
Een schipper uit de stad heeft donderdag een boete van 900 euro gekregen, omdat hij dronken in zijn boot zat.
Een sluiswachter zag dat de 31-jarige man bij de Oostersluis vreemde capriolen maakte. Daarbij hinderde hij de beroepsvaart.
De man voer de sluis binnen en werd door de gewaarschuwde politie gesommeerd ergens anders aan te leggen. Toen hij na enig aandringen uit zijn boot kwam werd hij aangehouden.
Hij bleek 1,47 promille alcohol in zijn bloed te hebben. Dat is ruim een promille meer dan is toegestaan. Naast de boete leverde hem dat een vaarverbod van acht uur op.
De zaalvoetbalsters van Drs. Vijfje gingen vrijdagavond in de eerste ronde van de play-offs al…
Groningen kan de komende dagen rekenen op zonnig, droog en steeds warmer weer. Koningsdag verloopt…
Vanaf 12 mei wordt het Pedaalpad in Beijum opgeknapt. Tijdens de werkzaamheden worden onder meer…
Op dinsdag 6 mei starten werkzaamheden aan de Oosterbrug. Dat levert hinder op, maar de…
Tussen de Noorderbinnensingel, de Grote Kruisstraat en de Kruissingel in het Noorderplantsoen wordt op 24…
Festiviteiten door de hele gemeente deze zaterdag (en vrijdagavond) tijdens de viering van Koningsdag in…