Categorieën: Nieuws

FNV: “Banen gered dankzij meldzorgpunt”

Er zijn meerdere echte banen gered in de Gronings thuiszorg door de inzet van het Zorgactiepunt Groningen. Dat meldt de vakbond FNV Zorg & Welzijn.

Zorgbehoevende Stadjers kunnen zich sinds enige tijd bij het zorgactiepunt van de FNV melden om thuiszorguren terug te claimen bij de gemeente Groningen. Dat zijn uren die zij onterecht verloren hebben. Tot nu toe hebben 85 Groningers samen rond de 130 uren thuiszorg teruggekregen. Dit betekent dat minimaal vier zorgmedewerkers weer fulltime aan het werk kunnen.

De vakbond heeft nog dertig aanvragen liggen en er stromen ook nog steeds nieuwe aanvragen binnen. Volgens FNV-bestuurder Maureen van der Pligt blijkt hieruit dat het beleid van wethouder Ton Schroor niet deugt. De FNV vindt dat de wethouder zijn verantwoordelijkheid moet nemen en de thuiszorg eindelijk goed regelen.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Gert van Akkeren

Recente berichten

Auto ramt lantaarnpaal en belandt midden op rotonde aan Bornholmstraat door aanrijding

Op de Bornholmstraat heeft laat op vrijdagavond een aanrijding plaatsgevonden. Daardoor is één van de…

1 uur geleden

PKC’83/Team Amoeri blijft in de zorgen na remise tegen Fermonia Boys

PKC'83/Team Amoeri blijft in de degradatiezorgen na het 2-2 gelijke spel vrijdagavond thuis tegen Fermonia…

2 uur geleden

Opklaringen, wolkenvelden en een paar buien tijdens fris weekend, daarna oplopende temperatuur

Het weekend wordt één van de frissere in de afgelopen periode. Zaterdag kent nog opklaringen,…

2 uur geleden

Oud prof Said Bakkati opvallende versterking Be Quick zaterdag

Het zaterdagelftal van Be Quick 1887 heeft een opvallende versterking binnen gehaald: Oud prof Said…

3 uur geleden

Hoge Raad bevestigt na langslepend conflict: beurspromovendi waren toch echt werknemers van UMCG

De 44 studenten geneeskunde die tussen 2016 en 2018 werden aangenomen als beurspromovendi bij het…

4 uur geleden

Statenfracties willen opheldering over kapstop Betonbos op laatste snik: ‘Al weken bekend dat er broedende vogels zijn’

Volt, GroenLinks en Partij voor de Dieren in de Provinciale Staten willen duidelijkheid rond de…

6 uur geleden