foto: aanpakringzuid.nl
De bomen aan de HL Wicherstraat die moeten wijken voor de vernieuwde zuidelijke ringweg zijn de afgelopen dagen in hoog tempo gekapt.
Het ging om enkele tientallen bomen.
De Vleermuizenwerkgroep Groningen heeft nog geprobeerd de kap te voorkomen vanwege de aanwezigheid van zeldzame vleermuizen. Maar dat is niet gelukt.
De temperatuur zit de komende dagen in de lift. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis kan het…
Kunnen de paasvuren in de gemeente Groningen dit jaar wel of niet doorgaan? Door de…
De Tweede Kamer heeft dinsdag, zoals verwacht, ingestemd met een algemeen vuurwerkverbod. Wel gaat het…
Het voorstel om de huidige Oosterpoort te renoveren en een nieuwe popzaal te bouwen bij…
De Groningse schrijver Tiemen Hiemstra heeft dinsdag de literaire jongerenprijs De Inktaap 2025 gewonnen. Hiemstra…
Mo Allach wordt de nieuwe technisch directeur van FC Groningen. De 51-jarige Allach begint direct…
Bekijk reacties
ondankbare beesten toch....waarschijnlijk op het moment suprême weer schitteren door afwezigheid
Dit tekent de bouwers !! In hun nadeel wel te verstaan.
Waarom worden de bomen niet verplaatst? In hetvStadspark is er plek genoeg. Kappen zal wel goedkoper zijn. Jammer .
Ja terugsturen ook..(goedkoper) in plaats van een nieuw asielzoekerscentrum ..op kosten van de Gemeente ..voor de uitgeprocedeerde gelukszoekers.