In een autobedrijf aan de Duinkerkenstraat heeft donderdagavond een forse binnenbrand gewoed. De brandweer schaalde op naar ‘middelbrand’ om het vuur te bestrijden.
De melding van de brand kwam rond 19.35 uur op de meldkamer in Drachten binnen. Vanwege de aard van de melding werd er direct opgeschaald naar middelbrand waarop twee bluswagens en een hoogwerker uitrukten. Bij aankomst troffen de brandweerlieden een loods aan die vol rook stond. Uit een eerste verkenning bleek dat de brand woedde in een auto die in het autobedrijf geparkeerd stond.
Na ongeveer een half uur was het vuur onder controle. Vanwege de bluswerkzaamheden was de Duinkerkenstraat gedeeltelijk voor het autoverkeer afgesloten. Het autobedrijf heeft bij de brand forse schade opgelopen. Over de oorzaak is nog niets bekend. Hier wordt onderzoek naar gedaan.
De ziekenhuizen en vakbonden hebben een akkoord bereikt bij hun onderhandelingen over een nieuwe cao.…
Het is sinds deze week mogelijk om virtueel een ritje te maken met de trein…
De 46-jarige Groninger die eind vorig jaar zijn 12-jarige zoon ombracht handelde in de ban…
Wintergoud, het winterfeest, was een groot succes en krijgt dit jaar dan ook een vervolg.…
Het KNMI waarschuwt in de nacht van woensdag op donderdag voor dichte mist. Voor de…
Het besluit om de kap van het Betonbos vanwege het broedseizoen niet door te laten…
Bekijk reacties
Die komt dus mooi niet meer door de keuring heen :p