Foto's: Erick Bakker
Wubbo en Samuël, twee ex-daklozen die over vier dagen de Barrel Challenge richting de Noordkaap gaan rijden, hebben vandaag nog één actie. Om nog wat geld voor de reis bij elkaar te krijgen hebben ze vandaag een steentjes actie tegenover restaurant de Globe op het Akerkhof. Ze staan er tot vier uur vanmiddag.
“Iedereen die vandaag een wens of een spreuk op onze barrel wil schrijven kan dat doen in één van de steentjes die we op de wagen hebben geschilderd”, zegt Wubbo die ook zegt nu helemaal klaar te zijn voor het vertrek.
Nathalie die werkzaam is bij de Globe schrijft een bericht op de wagen. “Er staat sterkte. Dat zullen ze wel nodig hebben tijdens zo’n lange tocht. Ik ken de mannen uit het Buddyhuis voor ex-daklozen”.
Het oude vrachtwagentje uit 1996 is de laatste weken onder handen genomen en is voorzien van stickers van sponsoren waaronder OOGTV die de mannen de komende weken gaat volgen. Aanstaande maandag is het vertrek van de 25 barrels vanuit Exloo. De start is ’s ochtends tussen half acht en acht uur.
De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…
Op het Dirt Park Groningen in de wijk Beijum zijn zondag vernielingen gepleegd. De beheerder…
Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…
Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…
Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…
Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…
Bekijk reacties
hopelijk vertrekken ze niet uit daklozenland met medeneming van de laatste voorraad fruit..